Bramki uchylne U

Seria bramek uchylnych BR1 przeznaczona została do kontroli dostępu w przejściach nadzorowanych, w budynkach gdzie nie konieczna jest dokładna kontrola ruchu pieszych. Bramki BR1 zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z elektronicznymi systemami kontroli ruchu osobowego oraz kontroli dostępu.

Najczęściej bramki uchylne BR1 wykorzystywane są jako przejścia uzupełniające (techniczne, dla osób niepełnosprawnych) w stosunku do bramek obrotowych GA2 lub BR2.
Do bramki można podłączyć urządzenie sterujące (tj. czytnik, przycisk, sterownik elektroniczny, pilot na podczerwień). Bramki uchylne BR1 znajdują również zastosowanie w punktach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w biurach, czy zakładach pracy na przykład wyznaczonych strefach w fabrykach.

none

WYPOSAŻENIE

PARAMETRY URZĄDZENIA

Wersja urządzeniaOpis
BR1-U-1L-(K*) Bramka z ramieniem uchylnym w kierunku lewym
BR1-U-1P-(K*)
Bramka z ramieniem uchylnym w kierunku prawym
BR1-U2-(K*)
Bramka z ramieniem uchylnym w obu kierunkach
* - wersja z blokadą na kluczyk

KARTA KATALOGOWA URZĄDZENIA

Karta katalogowa urządzenia zawiera wszystkie podstawowe informacje

pobierz

PLIK DWG

Plik DWG zawiera precyzyjny rysunek techniczny urządzenia

pobierz

DOKUMENTACJA TECHNICZNO-RUCHOWA

Szczegółowa dokumentacja zawierająca szczegółową specyfikację urządzenia

pobierz

Zadaj nam pytanie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROKONTROL z siedzibą ul. Zawiła 23, 30-442 Kraków.